top of page

Podolya Özel Tabanlık Merkezi

Tarihçe

Profesyonel Ayak Basış Analizi ve Staheli Arch Index İncelemesi:

Ayak basış analizi, ayaklarınızın biomekanik yapısını detaylı bir şekilde değerlendirir. Bu analiz, kişiye özel tedavi planları oluşturmak ve ayak sağlığı sorunlarını tespit etmek için kullanılır. Staheli Arch Index ölçümü ise ayak arkının normalden sapma durumunu belirlemek için önemli bir ölçüttür.

Adım Adım Sağlıkta Uzmanlık: Doç. Dr. Nihat BOZ ve Podolya Hikayesi

Uzman Kadro ve Son Teknoloji Cihazlarla Hizmet:

Deneyimli ve uzman kadromuz, en son teknolojiyle donatılmış ayak basış analizi yazılımları kullanarak ayak sağlığınızı titizlikle değerlendirir. Elde ettiğimiz verilere dayanarak kişiye özel tasarlanmış tabanlıklar ve tedavi planları oluştururuz.

Podolya, ayak sağlığı alanında bir öncü olarak Doç. Dr. Nihat BOZ'un liderliğinde hayat buldu. Doç. Dr. Nihat BOZ, ODTÜ Matematik Bölümü'nü başarıyla tamamladıktan sonra matematik eğitimi alanında uluslararası bir doktora programını tamamladı. Uzun yıllarını Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde geçiren Doç. Dr. BOZ, daha sonra farklı ayak sağlığı merkezlerinde yöneticilik deneyimleri kazandı. Hacettepe Üniversitesi SHMYO Ortopedik Protez ve Ortez Bölümü'nden mezun olduktan sonra Podolya el-ayak sağlığı merkezini kurarak, biriktirdiği bilgi ve deneyimi ayak sağlığına adadı. kişiye özel ortopedik tabanlık

bottom of page